شنبه ۱۳۹۷/۰۶/۰۳

اسفندياري، مديرعامل سازمان فاوا شهرداري قزوين :

نسخه موبایلی سیستم یکپارچه شهرسازی شهرداری قزوین راه‌اندازی شد

محسن اسفندياري، مديرعامل سازمان فناوري اطلاعات و ارتباطات شهرداري قزوين گفت: نسخه موبایلی سیستم یکپارچه شهرسازی برای استفاده کارشناسان مناطق در بازدید به صورت پایلوت در منطقه سه شهرداری قزوین راه اندازی شد که باعث حذف فیزیک پرونده های شهرسازی و تسریع در کار ارباب رجوع می شود.

به گزارش روابط عمومي سازمان فناوري اطلاعات و ارتباطات شهرداري قزوين؛ اسفندیاری افزود: از این پس کارشناسان  شهرسازی مناطق سه گانه شهرداری قزوین برای بازدید می توانند با استفاده از نسخه موبایلی سیستم یکپارچه شهرسازی تحت عنوان "کارشناس بازدید آنلاین"، تمامی سوابق مربوط به ساختمان را به صورت آنلاین و اینترنتی مشاهده و گزارش خود را به همراه تصویر ساختمان ثبت کنند.

مدیرعامل سازمان فاوا شهرداری قزوین افزود: این خدمت الکترونیک امکان ثبت گزارش های بازدید کارشناسان را در هر ساعت از شبانه روز ممکن ساخته و در نهایت باعث تسریع در پاسخگویی به شهروندان و جلوگیری از تضییع حقوق آن ها می شود.

اسفندیاری گفت: این سامانه یکی دیگر از خدمات الکترونیکی شهرداری قزوین در زمینه شهرسازی است که با اجرای آن گامی دیگر در راستای الکترونیکی شدن همه روند شهرسازی برداشته می شود و  این فرآیند حذف کامل فیزیک پرونده های شهرسازی و در نهایت صرفه جویی در مصرف کاغذ و جلوگیری از ترددهای غیر ضروری کارشناسان را ممکن می سازد.

پايان پيام

تصاویر مرتبط