دوشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۱۴

اسفندیاری؛

سیستم حسابداری متمرکز در شهرداری قزوین مستقر می‌شود

محسن اسفندیاری، رییس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری قزوین از اجرای پروژه استقرار سیستم حسابداری متمرکز در شهرداری قزوین خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری قزوین، اسفندیاری افزود؛ با عنایت به ابلاغ بخشنامه بودجه سال 99 از سوی سازمان شهرداریها و دهیاری‌ها و تاکیید به استفاده از سیستم حسابداری جامع و بودجه تلفیقی، پروژه استقرار سیستم حسابداری متمرکز در شهرداری قزوین از آذر ماه سال جاری در دست اقدام قرار گرفت.

این مسوول خاطرنشان کرد: در راستای اجرای بهینه این پروژه که به سفارش معاونت مالی، اقتصادی و معاونت برنامه ریزی و به همت سازمان فاوا صورت گرفت، جلسات راهبردی، هم اندیشی و آموزشی به صورت مکرر برای مدیران و کارشناسان شهرداری قزوین برگزار شده است.

اسفندیاری در ادامه گقت: این سیستم شامل چندین زیر سیستم است که بصورت مرحله‌ای مستقر خواهند شد و در همین راستا اولین جلسه آموزش زیر سیستم خرید و تدارکات، امروز و با حضور کارشناسان حوزه مالی، کارپردازی، انبار و اعتبارات  سازمان‌های تابعه شهرداری برگزار شد.

اسفندیاری در پایان اذعان داشت: یکی از مزایای اجرای این پروژه، یکپارچه‌سازی رویه‌های حسابداری و تمرکز اطلاعات مالی و اداری کلیه حوزه‌ها و مناطق و سازمان‌های وابسته شهرداری قزوین در یک بانک اطلاعاتی واحد و جامع است. همچنین ایجاد گزارشات یکپارچه جهت مصارف مدیریتی و مدیریت بودجه در شهرداری قزوین از دیگر مزایای استقرار این پروژه می‌باشد.

تصاویر مرتبط