یکشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۰۴

تولید اپلیکیشن همراه 137 جهت ثبت درخواست های شهروندان

محسن اسفندیاری، رییس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری قزوین، از تولید نرم افزار همراه 137 با نام "نسخه همراه 137 شهروندان" خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری قزوین؛ اسفندیاری خاطرنشان کرد: جهت ایجاد کانال ارتباطی سریع تر و کارآمدتر، بین شهروندان و سامانه 137 شهرداری قزوین، نسخه همراه 137 شهروندان راه اندازی شد.

این مسئول در ادامه گفت: این نسخه یک برنامه کاربردی قابل نصب بر روی دستگاه‌های همراه (تلفن همراه و تبلت تحت اندروید) و کارآمد جهت استفاده شهروندان است.

اسفندیاری با اشاره به مزایای این برنامه کاربردی اذعان داشت: از جمله قابلیت‌های این نرم افزار می‌توان امکان ارسال پیام‌های صوتی، تصویری و موقعیت مکانی و همچنین امکان پیگیری درخواست را برشمرد.

وی در پایان گفت: شهروندان می توانند این برنامه کاربردی را از پرتال شهرداری قزوین به آدرس http://137.qazvin.ir/ دریافت و با نصب این نسخه به راحتی از هر نقطه شهر درخواست خود را ثبت و همچنین با انتخاب موضوع درخواست طبق موضوعات طبقه‌بندی شده آن‌ را به سامانه مرکزی 137 ارسال کنند.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: شهروندان می توانند از طریق همین برنامه درخواست‌های ارسالی خود را پیگیری و از آخرین وضعیت درخواست خود آگاهی یابند.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط