سه‌شنبه ۱۳۹۳/۰۲/۳۰

اسفندياري، مدير عامل سازمان فاوا شهرداري قزوين خبر داد؛

رونمايي از امکانات الکترونيکي شهرداري قزوين در پنجمين نمايشگاه الکامپ

سازمان آمار و فن آوري اطلاعات به نمايندگي از سوي شهرداري قزوين در پنجمين نمايشگاه الکامپ استان قزوين، به ارائه امکانات الکترونيکي راه اندازي شده در راستاي تکريم شهروندان محترم پرداخت.

مدير عامل سازمان فاوا شهرداري قزوين گفت:سازمان آمار و فن آوري اطلاعات به نمايندگي از سوي شهرداري قزوين در پنجمين نمايشگاه الکامپ استان قزوين، به ارائه امکانات الکترونيکي راه اندازي شده در راستاي تکريم شهروندان محترم پرداخت.

 

محسن اسفندياري افزود: هدف از حضور سازمان آمار و فن آوري اطلاعات به نمايندگي از سوي شهرداري قزوين در اين نمايشگاه، رونمايي از امکانات الکترونيکي راه اندازي شده توسط شهرداري، در راستاي تکريم شهروندان بود.
وي اضافه کرد: همچنين هدف از حضور در اين نمايشگاه تعامل نزديک با شهروندان و ارائه راهکارهاي الکترونيکي به جهت تسريع در انجام امور اداري شهروندان بدون حضور فيزيکي در محل انجام خدمت و جلوگيري از ترددهاي غير ضروري درون شهر و شفاف سازي فعاليت عاي در حال انجام شهرداري است.
اين مسوول بيان کرد: اين نمايشگاه با حضور مديران و مقامات دولتي افتتاح گرديد و شهرداري قزوين در اين نمايشگاه خدمات الکترونيکي در حوزه هاي رسيدگي به شکايات و سامانه 137 ، خدمات سازمان اتوبوسراني، سازمان پايانه ها و مسافربري و سازمان فن آوري اطلاعات را براي مراجعين ارائه مي کند.
وي گفت: همچنين در طول مدت برگزاري نمايشگاه از خدمات جديدي رونمايي خواهد شد که از شهروندان  دعوت مي گردد تا با بازديد از غرفه شهرداري قزوين از نحوه استفاده از آنها اطلاعات يابند.
پايان پيام

 

تصاویر مرتبط