شنبه ۱۳۹۳/۰۸/۰۳

محمدي، نماينده مردم قزوين در مجلس:

شهرداري قزوين پيشگام در شهر الکترونيکي است

شهرداري قزوين در زمينه شهر الکترونيکي پيشگام است و اين دستاورد مهمي براي توسعه شهر مي‌باشد.

 

داود محمدي، نماينده مردم قزوين در مجلس شوراي اسلامي گفت: شهرداري قزوين در زمينه شهر الکترونيکي پيشگام است و اين دستاورد مهمي براي توسعه شهر مي‌باشد.
به گزارش اداره روابط عمومي و امور بين الملل شهرداري قزوين؛ محمدي در همايش ارائه دستاوردهاي نوين خدمات الکترونيکي شهرداري قزوين که با حضور مسوولان استاني و شهري در سازمان آمار و فناوري شهرداري قزوين برگزار شد، افزود: شهرداري قزوين خوشبختانه در بسياري از حوزه‌ها در راستاي توسعه شهر پيشرو است و اميدواريم اين روند ادامه پيدا کند.
وي با بيان اينکه استقرار دولت الکترونيکي مورد پيگيري جدي مجلس و دولت است، گفت: بايد به سمت دولت الکترونيکي حرکت کنيم و در اين راستا اگر از ساير کشورها عقب بمانيم در آينده در مديريت کشور با اثرات نامطلوب روبرو خواهيم شد.
محمدي بيان کرد: بايد زيرساخت‌هاي شهر الکترونيک سريع‌تر ايجاد شود و با اطلاعات دقيق و تخصصي مي‌توان يک مديريت صحيح در کشور داشت.
اين مقام مسوول افزود: بدون آمار و اطلاعات نمي توان برنامه ريزي درستي براي تحقق اهداف انجام داد.
نمايند مردم در مجلس شوراي اسلامي گفت: امروز همه گشورها به سمت دولت الکترونيک حرکت مي‌کنند و براي ارتقاء سلامت دولت ايجاد دولت الکترونيکي يک الزام است.
وي افزود: براي شفافيت در عملکردها نياز به الکترونيکي شدن دولت داريم و اين مهم بايد سريع تر عملياتي شود.
محمدي بيان کرد: با ارائه خدمات مطلوب بايد رضايت مندي مردم را جلب کرد چراکه اعتماد مردم و سرمايه هاي اجتماعي از مولفعه هاي توسعه کشور است.
اين مقام مسوول تصريح کرد: در گذشته امنيت سخت افزاري براي ما مهم بود اما اکنون امنيت نرم افزاري مهم تر است.
وي گفت: شهرداري قزوين در زمينه الکترونيکي شدن اقدامات بسيار مهمي انجام داده است که اگر همه شهرداري ها در اين راستا حرکت کنند کمک موثري براي تحقق دولت الکترونيکي خواهند داشت.
پايان پيام
 

 

تصاویر مرتبط