چهارشنبه ۱۳۹۸/۰۱/۲۱

اسفندیاری؛

به زودی دریافت استعلامات شهرسازی از طریق سامانه شهروندسپاری فراهم می شود

محسن اسفندياري، رییس سازمان فناوري اطلاعات و ارتباطات شهرداري قزوين در نشست با رییس و اعضای شورای اسلامی شهر از رونمایی چند پروژه مهم فناوری اطلاعات و کلنگ زنی یکی از بزرگترین دیتاسنترهای کشور در شهر قزوین خبر داد

به گزارش روابط عمومي سازمان فناوري اطلاعات و ارتباطات شهرداري قزوين؛ اسفندیاری در این نشست گفت: یکی از دغدغه های بزرگ شهروندان در خصوص زمانبر بودن فرآیند دریافت استعلامات شهرسازی است که با آغاز به کار سامانه شهروندسپاری به زودی مرتفع خواهد شد.
این مسئول خاطرنشان کرد: انعقاد تفاهم نامه تاسیس یکی از بزرگترین دیتاسنترهای کشور در شهر قزوین نیز از اقدامات اخیر سازمان فاوا است که عملیات ساخت آن نیز همزمان با هفته شوراها آغاز می شود و این اقدام ارزنده زمینه ساز تبدیل شهر قزوین به قطب IT کشور خواهد شد.
رییس سازمان فاوای شهرداری قزوین در ادامه اظهار داشت: سازمان فاوا در سال گذشته با مشارکت شرکت ارتباطی ایرانسل موفق به توسعه ۴۸ کیلومتر فیبر نوری در بستر شهر شد که گام موثری در راستای هوشمندسازی شهر قزوین به شمار می رود.

اسفندیاری در پایان گفت: پروژه های ذکر شده از جمله اهم اقدامات سازمان فناوری اطلاعات در سال ۹۷است که این سازمان توانست علاوه بر انجام وظایف ذاتی خود آن ها را در راستای رفاه حال شهروندان اجرا کند.
پايان پيام.

تصاویر مرتبط