پنجشنبه ۱۳۹۸/۰۷/۱۱

اسفندیاری:

زیرساخت های شهر هوشمند در قزوین موجود است

محسن اسفندیاری، رییس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری قزوین؛ گفت: شهرداری زیرساخت‌های مناسبی را برای هوشمند سازی شهر فراهم اورده که می‌توان گام‌های موثری در این خصوص برداشت.

به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری قزوین؛ اسفندیاری در جلسه کمیته هوشمندسازی که با حضور معاونین و مدیران شهرداری قزوین و با هدف اجرای پروژه‌های شهر هوشمند در قزوین با مشارکت بخش خصوصی برگزار شد، گفت: زیرساخت های شهر هوشمند در قزوین موجود است.

این مسئول خاطرنشان کرد: تعامل خوب شهرداری با ادارات دیگر در سطح استان از دیگر عواملی است که بستر را برای سرمایه گذاری در قزوین برای هوشمندسازی فراهم می کند.

در این جلسه که با حضور معاونین و مدیران شهرداری برگزار شد، عباس کشاورز معاون برنامه ریزی و توسعه منابع انسانی شهرداری قزوین تصریح کرد: تمامی حوزه های شهرداری قزوین باید به صورت یکپارچه در امر هوشمند سازی گام بردارند و از موازی کاری پرهیز کنند.

وهاب میزانی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین نیز با اشاره به اقدامات موثر شهرداری در خصوص کنترل هوشمند ترافیک بر اجرای پروژه‌های بیشتر در سایر زمینه‌ها مانند ارتقا بستر دوچرخه سواری تاکید کرد.

حمید ضیائی، معاون شهرسازی و معماری شهرداری قزوین نیز در این جلسه اظهار داشت: داده های بسیار خوبی در حوزه شهرسازی و جی آی اس در شهرداری موجود است که بستر کارآمدی برای توسعه خدمات هوشمند به شهروندان محسوب می شود.

کیومرث فدایی فر، مدیر منطقه دو شهرداری قزوین در کمیته هوشمندسازی بر لزوم اجرای پروژه‌های این‌چنینی جهت رفاه حال بیشتر شهروندان تاکید کرد.

پایان پیام.

 

تصاویر مرتبط