یکشنبه ۱۳۹۸/۰۸/۱۹

اسفندیاری:

طرح ضربتی به روز رسانی زیرساخت شبکه و دامین شهرداری قزوین در راستای ارتقاء سرعت و امنیت در خدمت رسانی به شهروندان در حال اجرا است

محسن اسفندیاری، رییس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری قزوین، گفت: زیرساخت شبکه شهرداری قزوین و حوزه های متبوع در راستای ارتقاء سرعت و امنیت در فرآیند خدمات رسانی به شهروندان به روز رسانی می‌شود.

به گزارش روابط عمومي سازمان فناوري اطلاعات و ارتباطات شهرداري قزوين؛ اسفندیاری گفت: شبکه شهرداری قزوین به عنوان یکی از بزرگترین ادارات خدمت رسان، دارای هزار و 500 کاربر فعال می‌باشد و فراهم آوردن امنیت و سرعت بالا جزو الزامات این شبکه است.

وی ادامه داد: در همین راستا سازمان فناوری اطلاعات با استفاده از حداکثر ظرفیت نیروی انسانی خود اجرای طرح ضربتی ارتقاء شبکه مجموعه شهرداری قزوین را آغاز کرده است.

این مسئول خاطر نشان کرد: در جهت به حداقل رساندن زمان اجرا، قطعی در شبکه و اختلال در خدمت رسانی به شهروندان، این پروژه به صورت جداگانه در هر حوزه و بصورت دو شیفت توسط کارشناسان سازمان فاوا اجرا می‌شود.

اسفندیاری در پایان ضمن اشاره به حساسیت‌های امنیتی و حملات بدافزارها که در حال حاضر کلیه سیستم‌های رایانه‌ای را تهدید می‌کنند، چنین اقداماتی را در جهت افزایش سطح ایمنی ضروری برشمرد و اذعان داشت: اجرای این پروژه تا اواخر هفته جاری ادامه دارد.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط