شنبه ۱۳۹۸/۰۹/۰۲

اسفندیاری:

به روز رسانی زیرساخت شبکه و دامین شهرداری قزوین در راستای افزایش امنیت و سرعت به پایان رسید

محسن اسفندیاری، رییس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری قزوین، گفت: زیرساخت شبکه شهرداری قزوین و حوزه های متبوع با تلاش حداکثری کارشناسان سازمان فاوا به روز رسانی شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان فناوري اطلاعات و ارتباطات شهرداري قزوين؛ اسفندیاری گفت: شبکه شهرداری قزوین با هزار و 500 کاربر فعال و 150 سرور فیزیکی و مجازی در دیتاسنتر شهرداری قزوین به روز رسانی شد.

این مسئول خاطر نشان کرد: با اجرای این پروژه، سیستم‌عامل، نرم‌افزارهای کاربردی مانند مجموعه آفیس و آنتی ویروس تمامی سیستم‌های رایانه‌ای شهرداری قزوین ارتقاء یافت. همچنین با به روز رسانی دامین شبکه شهرداری قزوین، جدیدترین نرم افزار ارتباطی درون سازمانی در جهت کاهش هزینه‌های ارتباطی مورد استفاده قرار گرفت. بعلاوه سرویس ایمیل سازمانی شهرداری قزوین نیز به آخرین نسخه موجود به روز رسانی شد.

اسفندیاری در پایان با اشاره به لزوم انجام این خدمات در جهت تامین امنیت سرورهای شهرداری قزوین، جلوگیری از حمله بدافزارها و در نهایت افزایش سرعت و کیفیت ارائه خدمات الکترونیک به شهروندان اذعان داشت: طرح ضربتی ارتقاء شبکه مجموعه شهرداری قزوین با همت و تلاش مجدانه کارشناسان سازمان فناوری اطلاعات آغاز و بعد از 15 روز با حداقل اختلالات و با موفقیت به پایان رسید.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط