دوشنبه ۱۳۹۸/۰۹/۱۸

اسفندیاری؛

انعقاد تفاهم نامه همکاری سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری قزوین با کانون معلولین توانا

محسن اسفندياري، رییس سازمان فناوري اطلاعات و ارتباطات شهرداري قزوين ضمن گرامیداشت هفته معلولین از انعقاد تفاهم نامه همکاری با کانون معلولین توانا در جهت فراهم‌سازی زمینه حضور فعالیت اعضای این کانون در جامعه و انعکاس صدای شهروندان به شهرداری قزوین خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری قزوین، اسفندیاری اظهار کرد: طی تفاهم نامه همکاری ای که امروز در صحن شورای اسلامی شهر و با حضور اعضای پارلمان محلی، شهردار و مدیران شهری منعقد شد، زمینه همکاری دوجانبه سازمان فناوری اطلاعات و کانون معلولین توانا فراهم شد.


این مسوول ادامه داد: طی این تفاهم نامه، سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات امکان دریافت تماس‌های 137 در خارج وقت اداری و در منزل را با استفاده از تلفن های Based IP برای معلولین توانا فراهم آورده است، بعلاوه این کانون نیز با استفاده از مرکز پاسخگویی اختصاصی شهرداری ، نظرات شهروندان در خصوص خدمات دریافتی را به جهت بررسی اثربخشی این خدمات به شهرداری انتقال می‌دهد.

 

اسفندیاری اذعان داشت: هدف از انعقاد این تفاهم‌نامه از یک طرف ایجاد فرصت شغلی برای افراد دارای معلولیت و توجه به توانایی های بالقوه این عزیزان و از طرف دیگر بررسی نظرات شهروندان در خصوص دریافت و کیفیت خدمات الکترونیک مانند سامانه شهرسازی، دریافت استعلامات، سامانه 137، پرداخت عوارض و ... می‌باشد.

 

وی در ادامه خاطرنشان کرد: این اقدام علاوه بر کمک به افزایش بهره وری کارکنان کانون معلولین توانا، نظرات و نیازهای شهروندان قزوینی را به شهرداری انتقال داده و زمینه انجام تحقیقات و پژوهش‌های شهری و در نهایت افزایش کیفیت خدمات و توسعه بهتر شهر را فراهم می‌آورد.

پايان پيام

تصاویر مرتبط