سه‌شنبه ۱۳۹۹/۰۷/۲۲

اسفندیاری؛

ارائه گزارش عملکرد سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات به شهردار قزوین

در پی بازدید شهردار قزوین از سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات، محسن اسفندیاری رییس این سازمان به تشریح عملکرد سازمان متبوع خود پرداخت.

به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری قزوین، محسن اسفندیاری رییس سازمان فاوا ضمن تشریح اقدامات سازمان فناوری در چهار حوزه نرم افزار، سخت افزار، شبکه و دیتاسنتر و GIS به تشریح عملکرد خود در خصوص توسعه خدمات الکترونیک و غیر حضوری برای شهروندان پرداخت.

اسفندیاری خاطرنشان کرد:بدلیل همه‌گیر شدن ویروس کرونا در کشور و لزوم توسعه خدمات الکترونیک، سازمان فاوا در همین راستا اقدام به توسعه میز خدمت الکترونیک با قابلیت ارائه حداکثری خدمات خود بصورت الکترونیک نمود که از جمله آن راه اندازی سامانه شهروندسپاری است.

این مسئول اذعان داشت: علاوه بر ارائه خدمات به شهروندان، سازمان فناوری اطلاعات با توسعه بستر دورکاری و جلسات ویدئو کنفرانسی برای همکاران شهرداری قزوین، گام‌های مناسبی در حفظ سلامتی آنان برداشته است‌. 

اسفندیاری در پایان گفت: شهرداری قزوین به جهت دارا بودن مرکز داده با ظرفیت بالا، کلیه داده‌های شهرسازی استان را بصورت یکپارچه سازماندهی نموده است و امکان خدمات رسانی به کلیه شهرستان‌های استان وجود دارد.

تصاویر مرتبط