پنجشنبه ۱۳۹۹/۰۸/۰۱

اسفندیاری؛

زمینه سازی برای دریافت استعلامات دفاتر ثبت اسناد بصورت الکترونیکی از شهرداری قزوین

محسن اسفندیاری رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری قزوین از برگزاری جلسه مشترک شهرداری قزوین و اداره ثبت اسناد رسمی جهت دریافت الکترونیکی استعلامات توسط این اداره از شهرداری قزوین خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری قزوین، محسن اسفندیاری گفت: در این جلسه ویدئو کنفرانسی که با حضور فتوحی مدیر فناوری اطلاعات استانداری قزوین، شهسواری معاون اداره ثبت اسناد استان و سلیمی رئیس کانون سردفتران و دفتریاران قزوین و ضیائی معاون شهرسازی شهرداری قزوین برگزار شد، زمینه همکاری شهرداری قزوین و اداره ثبت اسناد رسمی جهت دریافت الکترونیکی استعلامات از شهرداری فراهم شد.

اسفندیاری در ادامه گفت: یکی از مبادی اصلی دریافت استعلامات، دفاتر اسناد رسمی هستند که در صورت انجام آن بصورت الکترونیکی در مبدا بسیاری از ترددها و مراجعات غیر حضوری به شهرداری حذف می‌شود. بنابراین در جهت سهولت در دریافت این خدمات توسط شهروندان، شهرداری قزوین و اداره ثبت اسناد رسمی اقدام به همکاری نمودند تا ازین پس این خدمت بصورت کاملا الکترونیکی و غیر حضوری ارائه شود.

اسفندیاری خاطرنشان کرد: از مزایای ایجاد این همکاری دریافت خدمات الکترونیکی در کوتاهترین زمان و بصورت غیرحضوری است که علاوه بر جلوگیری از ترددهای غیرضروری به شهرداری قزوین از انتشار ویروس کرونا جلوگیری نموده و باعث حفظ سلامت شهروندان قزوینی می‌شود.

پایان پیام/

تصاویر مرتبط