سه‌شنبه ۱۴۰۰/۰۲/۲۸

اسفندیاری؛

نقش فناوری اطلاعات و ارتباطات در سرعت بخشیدن به تحول دیجیتال در زمان های بحران

محسن اسفندیاری، رییس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری قزوین با گرامیداشت روز جهانی ارتباطات و روز ملی روابط عمومی، بر نقش فناوری اطلاعات و ارتباطات در تحقق شعار جهانی این روز تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری قزوین، اسفندیاری با اشاره به شعار روز جهانی ارتباطات "سرعت بخشیدن به تحول دیجیتال در زمان های بحران" افزود: در سال گذشته با توجه به بحران شیوع ویروس کرونا، نه تنها نقش حیاتی فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا) در جوامع نمایان شد، بلکه حرکت به سمت دیجیتالی شدن فرآیندها رنگ و بویی تازه بر خود گرفت.

این مسئول خاطرنشان کرد: با فراگیر شدن ویروس کرونا، همگام با دنیا، امر سرعت بخشی به تحول دیجیتال در کشور ما نیز قوت گرفت. شهرداری قزوین نیز از این امر مستثنی نبوده و سالی پرثمر در امر توسعه الکترونیک را پشت سر نهاد.

توسعه تجهیزات الکترونیکی مدیران شهرداری جهت برگزاری جلسات مدیریت شهری به صورت ویدئو کنفرانسی، توسعه خدمات الکترونیکی به شهروندان و اصلاح فرآیندهای پرتکرار شهرداری قزوین و ارائه آنها  بصورت الکترونیکی مانند تعهد حقوقی، کارکرد پرسنل، آرشیو مدارک پرسنلی، مرخصی های ساعتی و روزانه و ... از جمله خدمات سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات در راستای حرکت در جهت کنترل شیوع ویروس کرونا و مدیریت بحران بودند.

تصاویر مرتبط