شنبه ۱۴۰۳/۰۲/۰۱

سامانه هوشمند پکپارچه سیستم شهرسازی

سامانه هوشمند پکپارچه سیستم شهرسازی

با هدف توسعه سیستم های های الکترونیک حوزه شهرسازی، سامانه هوشمند یکپارچه سیستم شهرسازی و درآمد (سرا10) راه اندازی و به مرحله بهره برداری رسید.

ارائه هرچه بهتر خدمات الکترونیک در حوزه شهرسازی و تبدیل سیستم های نیمه مکانیزه قبلی در این حوزه ی(سرا8) به صورت کاملا الکترونیک ، کاهش ترددهای درون شهری، ارائه خدمات الکترونیک حوزه شهرسازی از طریق تلفن های همراه، حذف روند بازدیدهای کارشناسان شهرسازی شهرداری و تسریع در روند پاسخگویی به استعلامات شهروندان، صرفه جویی در زمان و هزینه و ایجاد بستر مناسب برای تعاملات و ارتباط الکترونیکی با سایر دستگاه های اجرایی از قابلیت های این سیستم به شمار می رود.

شهروندان می توانند از طریق لینک es.qazvin.ir/citizen نسبت به دریافت خدمات الکترونیک شهرداری قزوین در حوزه شهرسازی اقدام کنند. همچنین با ورود به صفحه اصلی پرتال شهرداری قزوین به نشانی Qazvin.ir و مراجعه به بخش خدمات الکترونیک از خدمات ارائه شده از طریق سامانه هوشمند پکپارچه سیستم شهرسازی و درآمد(سرا10) بهره مند شوند.

مراجعه به دفاتر اسناد رسمی و تبت استعلامات از طریق این دفاتر، روش دیگری برای ثبت الکترونیکی درخواست های حوزه شهرسازی شهروندان به شمار می رود.

 

تصاویر مرتبط